Hakkımızda
Diyarbakır ili Bağlar ilçesinde faaliyet gösteren, Dumanlar Endüstriyel Mutfak & Soğutma firmamız; Fırınlar, Pişiriciler, Soğutucular, Taşıma Ekipmanlar, Çalışma Tezgahları, Depolama, İstifleme Ekipmanları ve Davlumbazlar, İçecek Hazırlama Ekipmanları, Hazırlık Ekipmanları, Bulaşıkhane Ekipmanları, Açık Büfe Servis Üniteleri, Mutfak Yardımcı Ekipmanları, Servis Ekipmanları, Bar Üniteleri, satış hizmeti vermektedir.

Dumanlar Endüstriyel Mutfak & Soğutma olarak uzun yıllardan beri içerisinde bulunduğumuz Endüstriyel Mutfak sektöründe, siz değerli müşterilerimize her zaman en kaliteli hizmetleri sunmaktayız.... 
Misyonumuz & Vizyonumuz
Kurumsal
firmamız 2000 yılında Diyarbakır`da kurulmuş ve sizlere günümüze kadar hizmet vermiş uluslar arası arenada mobilya sektöründe ülkemizi temsil etmiş bir firmadır.
Vizyonumuz
Hedeflerimize doğru emin adımlarla yürümek ve değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunmak için elimizden gelenin en iyisini yapmak ve mobilye sektöründe öncü marka olmak.
Misyonumuz
Siz değerli müşterilerimize her zaman daha iyisini sunmak ve sektörün öncü firmaları arasındaki yerimizi garantilemek bunun yanı sıra müşteri memnuniyetini %98 den %100 e çıkarmak.